Personal

Personal

Här har du oss som jobbar på Gocciani och vi har alltid som mål att hjälpa dig på absolut bästa sätt. Här finns också uppgifter för att kontakta några av oss direkt.
Beställningar görs enklast här på hemsidan eller via ordertelefon på 0304 - 60 00 60, men om du har frågor som du tror passar någon viss person finns informationen nedan.

Vet du inte vem du vill kontakta är det bara att skicka mail till info@gocciani.se så kommer det vidare till rätt person.


Tveka inte att höra av dig!

André

André

VD


André Engström
0304 - 60 00 67
andre@gocciani.se

Helén

Helén

Grundare av Gocciani.

Arbetar inte i den dagliga verksamheten utan håller då och då föreläsningar och kurser.

Helén Engström

 

Jacob

Jacob

Inredningsansvarig


Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se

Caroline

Jenny

Utbildningsansvarig


Jenny Balchin
0304 - 60 00 61
jenny@gocciani.se

Christopher

Christopher

Försäljningschef


Christopher Rosén
0304 - 60 00 68
christopher@gocciani.se

Jane

Jane

Inköp


Jane Lindström
0304 - 60 00 60
jane@gocciani.se

Ellionor

Ellionor

Kundtjänst


Ellionor Engström

Ellionor

Helena

Kundtjänst


Helena Klevgård

Maria

Maria

Lager


Maria Smedberg

Andreas

Andreas

Marknadsansvarig / IT-ansvarig


Andreas Rutgersson
0304 - 60 00 69
andreas@gocciani.se

Malin

Malin

Lager


Malin Gaarden

Morgan

Morgan

Ekonomi


Morgan Wallin
0304 - 60 00 63
morgan@gocciani.se

Joakim

Joakim

Lager


Joakim Svensson