Personal

Personal

Här har du oss som jobbar på Gocciani och vi har alltid som mål att hjälpa dig på absolut bästa sätt. Här finns också uppgifter för att kontakta några av oss direkt.
Beställningar görs enklast här på hemsidan eller via ordertelefon på 0304 - 60 00 60, men om du har frågor som du tror passar någon viss person finns informationen nedan.

Vet du inte vem du vill kontakta är det bara att skicka mail till info@gocciani.se så kommer det vidare till rätt person.


Tveka inte att höra av dig!

André

André

VD


André Engström
0304 - 60 00 67
andre@gocciani.se

Jacob

Jacob

Inredningsansvarig


Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se

Jenny

Jenny

Utbildningsansvarig


Jenny Balchin
0304 - 60 00 61
jenny@gocciani.se

Isabelle

Isabelle

Kundtjänst


Isabelle Johannesson
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se

Tomas

Tomas

Kundtjänst


Tomas Frånberg
0304 - 60 00 60
tomas@gocciani.se

Stefan

Stefan

Försäljningschef


Stefan Ekström
0766 - 77 05 43
stefan@gocciani.se


Rasmus

Rasmus

Säljare


Rasmus Sivermalm
0766 - 77 05 45
rasmus@gocciani.se

Anneli

Anneli

Säljare


Anneli Kalfjäll
0705 - 67 00 65
anneli@gocciani.se

Jane

Jane

Inköp


Jane Lindström
0304 - 60 00 60
jane@gocciani.se

Ellionor

Ellionor

Föräldrarledig


Ellionor Engström

Andreas

Andreas

Marknadschef / IT-ansvarig


Andreas Rutgersson
0304 - 60 00 69
andreas@gocciani.se

Malin

Malin

Lager


Malin Gaarden


Joakim

Joakim

Lager


Joakim Svensson

Morgan

Morgan

Ekonomi


Morgan Wallin
0304 - 60 00 63
morgan@gocciani.se

Christopher

Christopher


Christopher Rosén
0304 - 60 00 68
christopher@gocciani.se

Helén

Helén

Grundare av Gocciani.

Arbetar inte i den dagliga verksamheten utan håller då och då föreläsningar och kurser.

Helén Engström