Personal

Personal

Här har du oss som jobbar på Gocciani och vi har alltid som mål att hjälpa dig på absolut bästa sätt. Här finns också uppgifter för att kontakta några av oss direkt.
Beställningar görs enklast här på hemsidan, i butik, via din säljare eller på ordertelefon på 0304 - 60 00 60, men om du har frågor som du tror passar någon viss person finns informationen nedan!

Vet du inte vem du vill kontakta är det bara att skicka mail till info@gocciani.se så kommer det vidare till rätt person.


Tveka inte att höra av dig!

Butiker

Personal

Hannah

Gocciani Göteborg
Utbildningstekniker/Butiksansvarig
Hannah Nilsson
0790 - 06 65 97
hannah@gocciani.se


Personal

Cleo

Gocciani Göteborg

Cleo Allström
031 - 42 49 01
goteborg@gocciani.se


Personal

Camilla

Gocciani Göteborg

Camilla Bengtsson
031 - 42 49 01
goteborg@gocciani.se


Personal

Cissi

Gocciani Jönköping
Butiksansvarig
Cecilia Ljunggren
036 - 16 26 80
jonkoping@gocciani.se


Personal

Mikaela

Gocciani Jönköping

Mikaela Gabro
036 - 16 26 80
jonkoping@gocciani.se


Personal

Jenny

Gocciani Linköping
Butiksansvarig
Jenny Karsk Inanoglu
013 - 35 37 50
linkoping@gocciani.se


Personal

Mollie

Gocciani Malmö
Butiksansvarig (Vik.)
Mollie Wesén
040 - 91 63 00
malmo@gocciani.se


Personal

Maja

Gocciani Malmö

Maja Persson
040 - 91 63 00
malmo@gocciani.se


Personal

Hilda

Gocciani Norrköping
Butiksansvarig
Hilda Kronqvist
011 - 23 86 20
norrkoping@gocciani.se


Personal

Sara

Gocciani Stockholm/Globen
Butiksansvarig
Sara Nilsson
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Sabina

Gocciani Stockholm

Sabina Hörberg
08 - 39 30 80
globen@gocciani.se


Personal

Madde

Gocciani Stockholm
Föräldraledig
Madeleine Andrén
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Jaana

Gocciani Stockholm
Föräldraledig
Jaana Ardelius
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Linnea

Gocciani Stockholm
Gocciani Globen
Linnea Knutsson
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Vendela

Gocciani Stockholm
Gocciani Globen
Vendela Berthelsen
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Jacob

Gocciani Globen

Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se


Personal

Madde

Gocciani Uppsala
Butiksansvarig
Madeleine Hovberg
018 - 13 09 60
uppsala@gocciani.se


Personal

Therese

Gocciani Uppsala

Therese Sahlin
018 - 13 09 60
uppsala@gocciani.se


Personal

Anna-Lena

Gocciani Västerås
Butiksansvarig
Anna-Lena Karlsson
021 - 30 20 20
vasteras@gocciani.se


Personal

Tina

Gocciani Västerås

Tina Lindfors
021 - 30 20 20
vasteras@gocciani.se


Personal

Mats

Gocciani Örebro
Butiksansvarig
Mats Jonsson
019 - 611 23 31
orebro@gocciani.se


Personal

Malin

Gocciani Örebro

Malin Gustafsson
019 - 611 23 31
orebro@gocciani.se


Resten av teamet

Personal

Bella

Kundtjänst
Föräldraledig Isabelle Johannesson
0304 - 60 00 60


Personal

Ellionor

Kundtjänst
Ellionor Engström
0304 - 60 00 60
ellionor@gocciani.se


Personal

Emma

Kundtjänst
Emma Dauksz
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Stefan

Försäljningschef
Stefan Ekström
0766 - 77 05 43
stefan@gocciani.se


Personal

Rasmus

Säljare
Rasmus Sivermalm
0766 - 77 05 45
rasmus@gocciani.se


Personal

Anneli

Säljare
Anneli Kalfjäll
0705 - 67 00 65
anneli@gocciani.se


Personal

Markus

Säljare
Markus Larsson
0766 -69 87 45
markus@gocciani.se


Personal

Lillian

Brand Manager Gocciani NO
Lillian Tomren
00 47 23 65 44 31
lillian@gocciani.no


Personal

André

VD
André Engström
0304 - 60 00 67
andre@gocciani.se


Personal

Christopher

Verksamhetsansvarig butik
Christopher Rosén
0304 - 60 00 68
christopher@gocciani.se


Personal

Jacob

Inredningsansvarig
Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se


Personal

Jenny

Utbildningsansvarig
Föräldraledig Jenny Balchin
0304 - 60 00 64
jenny@gocciani.se


Personal

Linnéa

Utbildningstekniker
Linnéa Beijar
0304 - 60 00 61
linnea@gocciani.se


Personal

Jane

Inköp
Jane Lindström
0304 - 60 00 62
jane@gocciani.se


Personal

Andreas

Marknadschef & IT-ansvarig
Andreas Rutgersson
0304 - 60 00 69
andreas@gocciani.se


Personal

Kristina

Marknadskoordinator
Kristina Bohlin
0736 - 10 16 28
kristina@gocciani.se


Personal

David

Fotograf & Visual Artist
David A Ellersten
0304 - 60 00 60
david@gocciani.se


Personal

Malin

HR- & Ekonomiansvarig
Malin Andersson
018 - 13 09 65
malin.andersson@gocciani.se


Personal

Malin

Lager
Malin Madsen
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Helén

Grundare av Gocciani.
Helén Engström
Arbetar inte i den dagliga verksamheten utan håller då och då föreläsningar och kurser.