Personal

Personal

Här har du oss som jobbar på Gocciani och vi har alltid som mål att hjälpa dig på absolut bästa sätt. Här finns också uppgifter för att kontakta några av oss direkt.
Beställningar görs enklast här på hemsidan, i butik, via din säljare eller på ordertelefon på 0304 - 60 00 60, men om du har frågor som du tror passar någon viss person finns informationen nedan!

Vet du inte vem du vill kontakta är det bara att skicka mail till info@gocciani.se så kommer det vidare till rätt person.


Tveka inte att höra av dig!

Butiker

Personal

Cleo

Gocciani Göteborg
Butiksansvarig
Cleo Allström
031 - 42 49 01
goteborg@gocciani.se


Personal

Camilla

Gocciani Göteborg

Camilla Bengtsson
031 - 42 49 01
goteborg@gocciani.se


Personal

Cissi

Gocciani Jönköping
Butiksansvarig
Cecilia Ljunggren
036 - 16 26 80
jonkoping@gocciani.se


Personal

Mikaela

Gocciani Jönköping

Mikaela Garbo
036 - 16 26 80
jonkoping@gocciani.se


Personal

Christian

Gocciani Linköping
Butiksansvarig
Christian Beslic
013 - 35 37 50
linkoping@gocciani.se


Personal

Jenny

Gocciani Linköping

Jenny Karsk Inanoglu
013 - 35 37 50
linkoping@gocciani.se


Personal

Lina

Gocciani Malmö
Butiksansvarig
Lina Billqvist
040 - 91 63 00
malmo@gocciani.se


Personal

Minjoo

Gocciani Malmö

Minjoo Hultén
040 - 91 63 00
malmo@gocciani.se


Personal

Hilda

Gocciani Norrköping
Butiksansvarig
Hilda Kronqvist
011 - 23 86 20
norrkoping@gocciani.se


Personal

Sofia

Gocciani Norrköping

Sofia Olin
011 - 23 86 20
norrkoping@gocciani.se


Personal

Sara

Gocciani Stockholm
Butiksansvarig
Sara Bjur
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Madde

Gocciani Stockholm

Madeleine Andrén
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Jaana

Gocciani Stockholm

Jaana Ardelius
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Hannah

Gocciani Stockholm

Hannah Nilsson
08 - 20 35 10
stockholm@gocciani.se


Personal

Sabina

Gocciani Globen
Butiksansvarig (vik)
Sabina Hörberg
08 - 39 30 80
globen@gocciani.se


Personal

Hannah

Gocciani Globen

Hannah Nilsson
08 - 39 30 80
globen@gocciani.se


Personal

Jacob

Gocciani Globen

Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se


Personal

Madde

Gocciani Uppsala
Butiksansvarig
Madeleine Hovberg
018 - 13 09 60
uppsala@gocciani.se


Personal

Vendela

Gocciani Uppsala

Vendela Berthelsen
018 - 13 09 60
uppsala@gocciani.se


Personal

Kim

Gocciani Uppsala

Kim Kärrstedt
018 - 13 09 60
uppsala@gocciani.se


Personal

Tina

Gocciani Västerås
Butiksansvarig
Tina Lindfors
021 - 30 20 20
vasteras@gocciani.se


Personal

Monika

Gocciani Västerås

Monika Fröjd
021 - 30 20 20
vasteras@gocciani.se


Personal

Mats

Gocciani Örebro
Butiksansvarig
Mats Jonsson
019 - 611 23 31
orebro@gocciani.se


Personal

Malin

Gocciani Örebro

Malin Gustafsson
019 - 611 23 31
orebro@gocciani.se


Resten av teamet

Personal

Bella

Kundtjänst
Isabelle Johannesson
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Ellionor

Kundtjänst
Ellionor Engström
0304 - 60 00 60
ellionor@gocciani.se


Personal

Emma

Kundtjänst
Emma Dauksz
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Stefan

Försäljningschef
Stefan Ekström
0766 - 77 05 43
stefan@gocciani.se


Personal

Rasmus

Säljare
Rasmus Sivermalm
0766 - 77 05 45
rasmus@gocciani.se


Personal

Anneli

Säljare
Anneli Kalfjäll
0705 - 67 00 65
anneli@gocciani.se


Personal

Jon

Säljare
Jon Henriksson
0737 - 02 12 50
jon@gocciani.se


Personal

Lillian

Brand Manager Gocciani NO
Lillian Tomren
00 47 23 65 44 31
lillian@gocciani.no


Personal

André

VD
André Engström
0304 - 60 00 67
andre@gocciani.se


Personal

Christopher

Verksamhetsansvarig butik
Christopher Rosén
0304 - 60 00 68
christopher@gocciani.se


Personal

Jacob

Inredningsansvarig
Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se


Personal

Jenny

Utbildningsansvarig
Jenny Balchin
0304 - 60 00 64
jenny@gocciani.se


Personal

Linnéa

Utbildningstekniker
Linnéa Beijar
0304 - 60 00 61
linnea@gocciani.se


Personal

Jane

Inköp
Jane Lindström
0304 - 60 00 62
jane@gocciani.se


Personal

Andreas

Marknadschef & IT-ansvarig
Andreas Rutgersson
0304 - 60 00 69
andreas@gocciani.se


Personal

Kristina

Marknadskoordinator
Kristina Bohlin
0736 - 10 16 28
kristina@gocciani.se


Personal

David

Visual Artist
David Ellersten
0304 - 60 00 60
david@gocciani.se


Personal

Morgan

Ekonomi
Morgan Wallin
0304 - 60 00 63
morgan@gocciani.se


Personal

Cicki

Ekonomi
Cicki Svalander
018 - 13 09 65
cicki@gocciani.se


Personal

Malin

Lager
Malin Gaarden
0304 - 60 00 60
malin@gocciani.se


Personal

Joakim

Lager
Joakim Svensson
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Malin

Lager
Malin Madsen
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Mikaela

Lager
Mikaela Andersson
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Helén

Grundare av Gocciani.
Helén Engström
Arbetar inte i den dagliga verksamheten utan håller då och då föreläsningar och kurser.